Fundusze Unijne

A A+ A-

Od roku 2022 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE „RONDO plus D&B” mgr Beata Krupa realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zakup rozbudowanego systemu CRM do zarządzania relacjami z klientami i obiegiem dokumentów sposobem wyeliminowania interakcji międzyludzkich w RONDO plus D&B”.

Celem projektu jest wdrożenie technologii cyfrowych, które przyczynią się do zasadniczej zmiany dotychczasowego modelu biznesowego, sposobu funkcjonowania i procesów biznesowych jakie występują w firmie. Projekt ma znacząco ograniczyć konieczność występowania interakcji międzyludzkich, pomiędzy samymi pracownikami firmy, a także pomiędzy pracownikami firmy, a klientami.

Planowanym efektem projektu jest  wdrożenie innowacji procesowej, tj. ograniczenie interakcji międzyludzkich w procesach biznesowych. Efektem rzeczowym projektu jest zakup oprogramowania, które skróci oraz usprawni kontakt z klientami. Innowacja procesowa będzie polegała na znaczącym ograniczeniu interakcji międzyludzkich w procesach biznesowych. Ograniczenie interakcji będzie dotyczyło zarówno kontaktów pomiędzy  pracownikami firmy jak i pomiędzy pracownikami, a kontrahentami, klientami.

Wartość projektu: 236.000,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 200.600,00 PLN

„Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19”

Pobierz informacje o projekcie w formacie .PDF  

Facebook