Pierre Fabre – Elgydium Eludril

top

O firmie:

Laboratoria Farmaceutyczne Pierre Fabre zostały założone przez Pana Pierre Fabre w 1961 roku w Castres, na południu Francji. Firma, inspirowana bogactwem środowiska naturalnego, koncentruje badania nad poszukiwaniem leków pomagających ludziom w leczeniu i zapobieganiu chorób. Rezultatem tych poszukiwań są liczne patenty w takich dziedzinach jak chemia i biotechnologia, a także wiele innowacyjnych leków dostępnych w ponad 50 krajach na świecie. Niektóre z nich, jak lek przeciwnowotworowy Navelbine, weszły do standardów leczenia chorób. Dlatego, aż 25% obrotu firmy inwestowane jest w badania nad nowoczesnymi lekami.
Głębokie przywiązanie do tradycji, zaangażowanie w zdrowie publiczne, etyka oraz ścisła współpraca z autorytetami medycznymi sprawiły, że Laboratoria Pierre Fabre są znane i cenione nie tylko we Francji, ale i na całym świecie.

 KATALOG PRODUKTÓW:


kataolg

Katalog produktów stomatologicznych


Katalog szczoteczek Elgydium

 

OPIS PRODUKTÓW:

EludrilCLASSIC płyn do płukania jamy ustnej

eludril-plyn-do-plukania_3901

Płytka nazębna jest to wielobakteryjna błonka, która odkłada się stopniowo, w sposób ciągły na powierzchni zębów. Jeśli płytka nazębna nie jest całkowicie usuwana poprzez szczotkowanie zębów, prowadzi to w ciągu kilku dni do jej mineralizacji i utworzenia się kamienia nazębnego ściśle przylegającego do powierzchni zębów. Obecność płytki nazębnej lub kamienia nazębnego jest głównym powodem problemów z dziąsłami: może wywoływać zaczerwienienie lub podrażnienie dziąseł.
EludrilCLASSIC zawiera składniki, które mają właściwości oczyszczające.
Pomagają utrzymać prawidłową higienę jamy ustnej, zapobiegając tworzeniu się płytki nazębnej i kamienia nazębnego.

Właściwości:
• dzięki zawartości znanych składników o działaniu antybakteryjnym, EludrilCLASSIC wspomaga redukować rozwój płytki nazębnej
• wspomaga zapobiegać występowaniu po raz pierwszy lub pogorszeniu problemów z dziąsłami
• może być stosowany jako uzupełnienie zabiegów periodontologicznych lub implantologicznych

Sposób użycia:
Stosować rano i wieczorem po szczotkowaniu zębów. Zaleca się stosowanie płynu do płukania jamy ustnej EludrilCLASSIC przez okres 2 tygodni.
Dorośli: odmierzyć za pomocą dołączonej miarki do 15 ml płynu i uzupełnić ciepłą wodą do poziomu górnej kreski.

Dzieci w wieku od 6 do 12 lat: odmierzyć za pomocą dołączonej miarki do 10 ml płynu i uzupełnić ciepłą wodą do poziomu górnej kreski.
Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie połykać. Nie stosować w przypadku znanej alergii na którykolwiek ze składników płynu.
Nie stosować w ciąży lub w czasie karmienia piersią.
Przedłużone stosowanie może sporadycznie powodować brunatne przebarwienia zębów i języka, które znikają podczas szczotkowania. W niektórych przypadkach może wystąpić zmiana smaku, która na ogół ustępuję po pewnym czasie stosowania płynu. Zawiera chlorobutanol.

Opakowanie:
Koncentrat do rozcieńczania, butelka 200 ml, 500 ml

Elugel żel stomatologiczny

elugel-zel-antyseptyczny_3902

ELUGEL wspomaga utrzymanie właściwej higieny jamy ustnej zmniejszając odkładanie się płytki nazębnej w sytuacjach uniemożliwiających rygorystyczną higienę jamy ustnej (w uzupełnieniu zabiegów periodontologicznych czy implantologicznych lub w przypadku wrażliwych dziąseł) oraz może być stosowany u pacjentów, którzy nie są w stanie skutecznie szczotkować zębów.
ELUGEL należy nakładać na zmienione miejsca za pomocą palca lub bardzo miękkiej szczoteczki 3 razy dziennie. Nie płukać jamy ustnej po zastosowaniu. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat. Nie połykać.

Stosowanie żelu:
Nie zastępuje szczotkowania zębów po każdym posiłku. Produkt ten w niektórych przypadkach może powodować przebarwienia zębów. Są one odwracalne i mogą być usunięte przez szczotkowanie. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Opakowanie:
Tubka 40 ml

Elgydium Anti-Plaque antybakteryjna pasta do zębów

elgydium-pasta-do-zebow_3873

Elgydium Antybakteryjna pasta do zębów jest przeznaczona do pielęgnacji podrażnionych dziąseł. Zapobiega odkładaniu płytki nazębnej oraz kamienia nazębnego, który jest główną przyczyną powstawania próchnicy zębów oraz chorób dziąseł. Pasta ma przyjemny smak i na długo pozostawia uczucie świeżości w jamie ustnej.

Sposób użycia:
Należy szczotkować zęby 2-3 minuty po każdym posiłku. Najlepiej zużyć przed końcem: termin trwałości na opakowaniu.

Opakowanie:
Tubka 75 ml

 

Elgydium wybielająca pasta do zębów z wysoce rozdrobnionymi cząsteczkami wodorowęglanu sodu

elgydium-pasta-do-zebow_3878

ELGYDIUM wybielająca pasta do zębów zawiera wysoce rozdrobnione cząsteczki wodorowęglanu sodu. Dzięki unikalnej formule pasta stosowana codziennie usuwa przebarwienia szkliwa spowodowane piciem kawy, herbaty, czerwonego wina, paleniem tytoniu. Poleruje powierzchnię szkliwa nie uszkadzając jego struktury. Powierzchnia zębów staje się gładka i lśniąca. Efekty stosowania pasty są widoczne natychmiast i poprawiają się w trakcie codziennego stosowania.

ELGYDIUM pasta wybielająca to zdrowe i białe zęby.

Wskazania:
– usuwanie przebarwień spowodowanych niektórymi potrawami, paleniem papierosów
– polerowanie szkliwa zębów
– codzienna higiena jamy ustnej

Sposób użycia:
Należy szczotkować zęby 2-3 minuty po każdym posiłku, nanosząc pastę na suchą szczoteczkę.

Opakowanie:
Tubka 50 ml, 75ml

 

ZOBACZ TUTAJ WSZYSTKIE PRODUKTY MARKI ELGYDIUM

Facebook