Tandex

KATALOG

Katalog Tandex
Katalog produktów: Tandex
(7,77 MB)

 

OPIS

Filozofią było stworzenie stworzenie najbardziej delikatnych i skutecznych produktów do higieny jamy ustnej Dzisiaj Tandex jest przede wszystkim producentem szczotek międzyzębowych, nici, taśm oraz wykałaczek.

Od wielu lat firma rozwija i unowocześnia swoje produkty, aby jak najlepiej spełniały oczekiwania zarówno stomatologów jaki i pacjentów. Najbardziej cenionym na świecie produktem są szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Flexi. Mają zastosowanie zarówno w higienie codziennej, w przypadku używania aparatów ortodontycznych, implantów itp. Kauczukowa rączka oraz rozmiar dobrany indywidualnie do przestrzeni międzyzębowych pacjenta bardzo ułatwia ich stosowanie.

Flexi Fleximax

Colour Size Brush dia. mm Wire dia. mm ISO Standard
Turquise X-micro 2.5 0.35 1
Coral Micro Fine 2.5 0.40 2
Tangerine UltraFine 2.5 0.45 2
Ruby SuperFine 3.0 0.50 3
Aqua Extra Fine 3.0 0.60 3
Lemon Fine 3.5 0.70 3
Lilac X-fine tapered 3.0-5.0 0.80 4
Lime Tapered 3.0-6.0 1.00 4
Violet Medium 8.0 1.20 6

Następną linią są szczoteczki Classic oraz Proxi, a także cała gama produktów specjalistycznych oraz zwykłych szczoteczek dostosowanych do wieku i indywidualnych upodobań pacjenta.

 

 

Do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych zalecane jest używanie żelu Tandex z chlorheksydyną

 

 

 

 

 

Dostępne są także szczoteczki tzw. gryzaczki dla najmniejszych pociech oraz szczoteczki pęczkowe jak i ortodontyczne (2 rodzaje włosia: miękkie i średnie).

W ofercie firmy Tandex znajdują się również profilowane wykałaczki (plastikowe jak i drewniane) oraz nici i taśmy do zębów,

Dzięki oryginalnemu skandynawskiemu wzornictwu produkty Tandex są zarówno estetyczny, funkcjonalne o ergonomicznym kształcie oraz charakteryzują się bardzo wysoką jakością

ZOBACZ TUTAJ WSZYSTKIE PRODUKTY MARKI TANDEX

Dodaj komentarz

Facebook