Sonicare – Dystrybutor

SONICARE

Szanowni Państwo,

Nasza firma ma podpisaną umowę dystrybucyjną na produkty marki Philips-Sonicare i jest oficjalnym dystrybutorem marki Sonicare na rynku polskim.

Prowadzimy sprzedaż hurtową całej gamy produktów Sonicare tj. końcówki, szczoteczki, airfloss do gabinetów stomatologicznych, klinik, sklepów i aptek – w przypadku zainteresowania ofertą hurtową zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem handlowym.

Dla Stomatologów mamy specjalną ofertę produktów Sonicare.

Sprzedaż detaliczna produktów Sonicare jest prowadzona przez nasz sklep internetowy www.stomatologicznysklep.pl 


Philips to lider światowych rynków pod względem jakości i innowacyjności rozwiązań do higieny jamy ustnej. Linia produktów Philips Sonicare w skład której wchodzą szczoteczki oraz urządzenia do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych została stworzona w oparciu o nowoczesną technologię soniczną, która wykorzystuje fale dźwiękowe, aby skutecznie, dokładnie, a przy tym bezboleśnie czyścić całą jamę ustną z osadów bakteryjnych i płytki nazębnej. Dzięki produktom Philips Sonicare osiągniesz efekt zbliżony do profesjonalnego czyszczenia zębów w zaciszu własnej łazienki! Co więcej, szczoteczki Sonicare są bezpieczne do stosowania również u osób z implantami, mostami, koronami oraz u osób noszących aparaty ortodontyczne, kiedy zachowanie prawidłowej higieny jamy ustnej ma szczególne znaczenie dla zdrowia i komfortu psychicznego użytkownika.

Więcej informacji na temat technologii Sonicare jest na stronie: www.philipssonicare.pl

Technologia soniczna Philips Sonicare rekomendowana przez:
 

PORÓWNAJ

 

Porównaj szczoteczki AirFloss SONICARE

 

 

KATALOGI

Sonicare katalog pełny
katalog 2014_pelny.pdf.zip (2,3 MB)
Sonicare katalog skrócony
Katalog_Sonicare
wersja_skrocona.pdf (1,44 MB)
Sonicare wkładka z nowościami
Insert_Pink.pdf (0,5 MB)
Katalog badań klinicznych
Katalog_badan_klinicznych_web.pdf (2,96 MB)


Do przeglądania plików o formacie „PDF” potrzebny jest program Adobe Acrobat Reader. Jeśli nie masz go jeszcze zainstalowanego, kliknij tutaj, aby go pobrać nieodpłatnie.

Dodaj komentarz

Facebook